Hjem /
Geir Schau lever av å prate og får aldri pratet nok. Gjerne om biler. Eller helt andre ting. Og aller helst med sin gode venn Bo André Hagen. Bli med på langkjøring og få nesten helt sanne historier fra tilsammen 100 år med surr og rør.
Vil du annonsere i Langkjøring med Geir Schau? Ta kontakt med henriette.seljom@bauermedia.no.

Ta gjerne kontakt:

Henriette Sire Seljom
Om podkast-annonsering
Bauer Media tilbyr annonsering på en rekke podkaster. Podkast er i sterk vekst verden over, og Norge er i verdenstoppen på podkastlytting. Dette er en unik en- til en- kommunikasjon som passer for deg som søker høy oppmerksomhet. Med annonsering i podkast vil du oppnå høyt engasjement til ditt budskap i en ung og urban målgruppe.
God effekt
og høy ROI
Produkter
Lydannonsering i podkast passer for deg som søker høy oppmerksomhet og høyt engasjement til ditt budskap i en ung og urban målgruppe.
Spotter
Native
Spons
Annonsørfinansierte episoder
Flere podkaster

















